Zasady

Skrót najważniejszych zasad w firmie

Najważniejszą rzeczą dla osób szukających firmy są limity kilometrów.

Dla nowych kierowców, czyli Kierowca na okresie próbnym Kierowców na okresie próbnym obowiązują następujące limity:

¹konwój obowiązkowy - konwój, który można zaliczyć w poniedziałki i czwartki o 19:00 (jako konwój obowiązkowy), wtorki i niedziele ok. 21:00 (jako konwój nocne marki) oraz dowolne konwoje międzyfirmowe.
²konwój spontaniczny - zaplanowane konwoje odbywające się w środy, piątki oraz weekendy o 19:00 oraz niezaplanowane konwoje organizowane przez co najmniej 3 kierowców o dowolnej porze.

Kierowca na okresie próbnym Kierowcy na okresie próbnym mają odgórnie przydzielone cztery ciężarówki firmowe w następującej specyfikacji:

Wszystkie konfiguracje w barwach firmowych, układzie podwozia 4x2 oraz dowolną skrzynią biegów.

Modernizacja zewnętrznego wyglądu ciężarówek firmowych jest zabroniona.

Po awansie na pełnoprawnego Kierowca Kierowcę, możliwe jest wybranie dowolnego modelu ciężarówki (na okres 2-ch tygodni z opcją na przedłużenie o kolejne 2 tygodnie) w odgórnie nałożonej specyfikacji (silnik, kabina i podwozie), jednakże wygląd zewnętrzny tych ciężarówek można już edytować (oprócz malowania).

W naszej flocie znajdują się też naczepy firmowe:

Wszystkie konfiguracje w barwach firmowych, w konkretnej specyfikacji bez możliwości jakiejkolwiek edycji.

Ciężarówki firmowe jak i naczepy firmowe są dostępne w grze poprzez firmową modyfikację, która umożliwia zakup gotowych ciężarówek lub naczep bezpośrednio u dealerów.

W zależności od konwoju możliwe jest wymaganie danej ciężarówki firmowej, naczepy lub całego zestawu, wszelkie informacje dotyczące typu ciężarówki i naczepy znajdują się w opisie konwoju.

W normalnej jeździe lub jeśli konwój nie ma sprecyzowanych wymaganych naczep, można wykorzystywać naczepy firmowe lub naczepy dostępne na rynku zleceń.

Szczegółowe informacje na temat zasad i zaliczeń znajdują się w regulaminie firmy.