Wyszukiwarka profili

Wyszukiwarka profili TruckersMP oraz Steam na podstawie TruckersMP ID, SteamID64 lub Steam customURL.

Informacje

Agromex bardzo poważnie podchodzi do rekrutacji nowych kierowców, dlatego duży nacisk kładziemy na informacje dostarczane nam przez platformy Steam oraz TruckersMP.

Dzięki tym informacjom jesteśmy w stanie w kilka sekund zweryfikować daną osobę pod względem ilości przegranych godzin w interesujące nas gry, ile średnio poświęca czasu tygodniowo na grę, od jak dawna jest kierowcą na wirtualnych szlakach oraz czy ma na swoim koncie bagaż doświadczeń w postaci zakazów gry.

Wszystkie te informacje uzyskujemy dzięki deweloperom Steam oraz TruckersMP, którzy udostępnili coś takiego jak Steam API oraz TruckersMP API. Dzięki tym narzędziom jesteśmy zweryfikować każdego (nawet Ciebie teraz) i poznać ważne informacje o jego historii.

Oprócz wyszukiwania profili Steam oraz TruckersMP dość mocno wykorzystujemy wszystkie aspekty tych narzędzi. Jesteśmy w stanie śledzić naszych graczy na mapie oraz weryfikować w jaką grę i na jakim serwerze aktualnie grają.


Korzyści

Dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy specjalną wyszukiwarkę profili Steam oraz TruckersMP, która bardzo jasno i klarownie pokazuje najważniejsze informacje z obu platform.

Kto jak się nazywa, kiedy dołączył do danej platformy, czy jest aktualnie online a może historia banów lub aktualna pozycja na mapie. Takie dane możecie zobaczyć po wprowadzeniu odpowiednich danych do pola wyszukiwarki.

Ani TruckersMP ani Steam nie zaoferuje Wam tak precyzyjnych informacji, w tak ładnej i przejrzystej formie w jednym miejscu oczywiście dla wszystkich ZA DARMO. Myślimy, że to narzedzie spodoba Wam się bardzo.

Aby korzystać z wyszukiwarki należy być zalogowanym na naszej stronie za pomocą konta Steam.

Kontakt

Jeśli masz problemy z wyszukiwarką, działa ona niepoprawnie, wystąpują błędy lub po prostu masz pytanie dotyczące wyszukiwarki, chętnie pomożemy oraz odpowiemy na wszelkie pytania lub wątpliwości. W tym celu zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem zakładki Kontakt.


Podoba Ci się?

Wyszukiwarka jest darmowa i zawsze będzie, jednakże jeśli chciałbyś podziękować nam za tworzenie tego przydatnego narzędzia, to nie obrazilibyśmy się za jakąś małą dotację w zamian za to.